KONST / Litografier / Färglitografi 11565375
nr 1156 5375
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Komposition, signerad och numrerad 10/75, motivet: 68x55
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 januari 2018
kl 18:43:19
22/1 17:59:01
100 kr
22/1 18:38:19